O NAS

Nazywam się Wojciech Żniński i cieszę się, że odwiedziliście Państwo stronę internetową mojej firmy, którą prowadzę od 2001 roku.

Osobiste 40-letnie doświadczenie zawodowe w budownictwie i wieloletnia praktyka mojego Zespołu zajmującego się m.in. inwestorstwem zastępczym, pełnobranżowymi nadzorami inwestorskimi, przeglądami obiektów, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i wyceną nieruchomości, inwentaryzacją robót budowlanych oraz tworzeniem wirtualnych spacerów w technologii 360° zapewnią Państwu partnerskie, profesjonalne i transparentne usługi.

Współpracując dotąd z wieloma Inwestorami, mój Zespół wykazuje pełne zaangażowanie już od wstępnego etapu inicjowanego przez Inwestora, tj. od pomysłu / koncepcji, przez twórczy udział, koordynację i współpracę z powołanymi zespołami projektowymi, wyceny inwestycji, organizację przetargów ofertowych na realizację inwestycji, pełno branżowe nadzory robót – z protokólarnymi odbiorami, weryfikację i rozliczenia finansowe, do przekazania Inwestorowi pozwolenia na użytkowanie zakończonego zadania inwestycyjnego.

W swoim firmowym portfolio posiadam stosownie znaczące zrealizowane inwestycje,
o charakterze:

  • przemysłowym – produkcyjno-magazynowe z infrastrukturą zewnętrzną
    (o zróżnicowanym – nowoczesnym wyposażeniu technologicznym , w tym – m.in. linie produkcyjne, laboratoria badawcze, systemy automatycznego składowania i kompletacji wyrobów),
  • usługowo-handlowym,
  • biurowym – marketingowo-biznesowym,
  • kulturalno-naukowym,
  • mieszkalnym.

Dotąd świadczyłem usługi dla Inwestorów m.in. z branży: chemicznej, poligraficznej, meblarskiej, produkcji al. stolarki otworowej i fasad szklanych, huty szkła, służby zdrowia, galerii handlowych, branży hotelarskiej oraz budownictwa mieszkaniowego.

Współpracowałem także z Inwestorami publiczno-instytucjonalnymi – urzędami państwowymi, kulturalno-naukowymi, służby zdrowia oraz prywatnymi, realizującymi obiekty o charakterze mieszkalnym – rezydencjonalnym i wielorodzinnym.

Wspólnym sukcesem mojej firmy oraz Zespołu Inwestorskiego, Projektowego i Wykonawczego zaliczam m.in. dwukrotne uzyskanie nagród I-stopnia i tytułów „Budowy Roku”  w konkursach organizowanych przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, za zrealizowane inwestycje kubaturowe w latach 2006 i 2013.

Ponad wszystko – najcenniejszym sukcesem każdej zrealizowanej inwestycji z udziałem mojego Zespołu jest zadowolenie Inwestora i satysfakcja zawodowa.

Ze względu na fakt, iż zdecydowana większość Inwestorów ceni sobie prywatność,
nie zamieszczam posiadanych folderów ze zrealizowanymi inwestycjami.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą i usługami mojej firmy – Zapraszam i proszę o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Deklaruję zaprezentowanie powyższych realizacji i wspólną wizytację obiektów moich Klientów.